Real Madrid vetëm një pikë larg vendit të dytë

Real Madrid ka fituar 2-1 në “Santiago Bernabeu” dhe afrohet vetëm me një pikë larg Atletico Madrid të vendit të dytë në La Liga, kur të dyja skuadrat kanë edhe katër ndeshje për të luajtur deri në fund të kampionatit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here