Florent Hadergjonaj zgjithet futbollisti i ri më i mirë në Angli

Mbrojtësi nga Kosova ka befasuar të gjithë me performancën e tij.

23 vjecari nga Kosova erdhi huazim në Huddersfieldit nga Ingolstadt dhe u vlersua si blejra më e mirë e Huddersfieldit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here