Peter Bosz rrezikon stolin

Bilanc katastrofik regjistrohet për Dortmund. Në pesë javët e fundit verdhezinjtë nuk regjistrojnë asnjë fitore.

Shifrat flasin për 3 humbje dhe 2 barazime si dhe vendi i pestë në tabelën e klasifikimit në kuotën e 21 pikëve, 9 pikë larg Bayernit kryesues.

Peter Bosz rrezikon stolin. e ardhmja e teknikut të Bourussia Dortmund do të vihet në dilemë të madhe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here