Barcelona do ta huazojë Dembelen

Ideja është që lojtari të fitojë përvojë dhe të marrë minuta në çdo ekip në Europë. Supozohet se Dembele mund të transferohet në Altetiko Madrid dhe Arsenal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here