Formacionet zyrtare: Real Madrid-Bayern Munich

Real Madridi dhe Bayern Munichu zhvillojnë ndeshjen kthyese gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Takimi i parë i zhvilluar në Allianz Arena përfundoi me fitoren e skuadrës spanjolle me rezultat 2-1, ndërsa ndeshja kthyese zhvillohet në Santiago Bernabeu.

Formacioni zyrtar i Real Madridit: Keylor Navas, Lucas Vazquez, Sergio Ramos, Varane, Marcelo, Kovacic, Kroos, Modric, Asensio, Cristiano Ronaldo, Benzema.

Formacioni zyrtar i Bayern Munichut: Ulreich, Kimmich, Sule, Hummels, Alaba, Tolisso, Thiago, Muller, James, Ribery, Lewandowski.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here