Real Madrid-Bayern Munich (LIVE)

Pas pak minutash do të fillojë ndeshja mes Realit dhe Bayernit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here