Klopp tallet: Nuk jemi Barça që të na shënojnë 3 gola

Jemi optimistë dhe të lumtur, sepse meritojmë të jemi këtu. Dua të them se si ne, ashtu edhe Roma e meriton të luajë në finale”, shton trajneri i Liverpulit.

Nuk jemi Çelsi dhe nuk jemi Barcelona. Të na shënosh 3 gola, është shumë e vështirë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here