Roma-Liverpool (LIVE)

Pas pak minutash do të fillojë ndeshja mes Romës dhe Liverpoolit.

Ndeshjen live në HD mund ta ndiqni këtu.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here