Tri yje drejt largimit nga Real Madridi

Në të trija rastet, trajneri i Real Madridit beson se ata nuk janë mjaft të përqendruar në ekip për të qenë startues në një ndeshje kaq të rëndësishme për klubin. 

Isco, Gareth Bale dhe Mateo Kovacic janë të vendosur të largohen nga Real Madridi pas përfundimit të Ligës së Kampionëve, raporton “Don Balon”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here