Askush nuk e dëshiron këtë: Iniesta nuk do të luajë në El Clasico?

Andres Iniesta pas përfundimit të sezonit do të largohet nga Camp Nou.

Sipas mediave spanjolle, Iniesta nuk do të luajë në El Clasicon e së dielës.

33-vjeçari ka pësuar një lëndim në stërvitjen e djeshme dhe ka qenë i detyruar ta braktisë stërvitjen para kohe. Sipas informacioneve pjesëmarrja e tij në El Clasico është nën pikëpyetje.

El Clasico do të zhvillohet të dielën me fillim prej orës 20:45.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here