FOTO: Neymar rikthehet në Paris

Futbollisti më i shtrenjtë në historinë e futbollit, Neymar ka përfunduar fazën e parë të rikuperimit dhe së shpejti do ti rikthehet fushave.

Braziliani sot ka arritur në Paris pas 2 muajve rikuperim në Brazil.

Neymar mund të rikthehet në fushë me 17 maj në ndeshjen e fundit të kampionatit francez, kurse pritet që të jetë plotësisht i gatshëm për Botërorin e Rusisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here