Milan dhe Monaco përgatisin ndrrim lojtarësh mes tyre!

E përditshmja italiane, Gazetta Dello Sport shkruan se Milan dhe Monaco po përgatisin ndrrim lojtarësh në merkaton e verës.

Monaco ka treguar interesim për sulmuesin e Milanit, Andre Silva i cili verën e kaluar arriti në San Siro por nuk la shenjë.

Milan është e gatshme ta ndërrojë Silvan me lojtarin e Monacos, Keita Balde.

Keita këtë sezonë ka luajtur 24 ndeshje me Monacon dhe ka shënuar 8 gola.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here