Gatuzo: Skuadra të mos mendojë për Kupën

Në “San Siro” zbarkon Verona dhe kuqezinjve u duhen patjetër tri pikët për të vijuar gjuetinë ndaj vendit të gjashtë që do t’u garantonte kualifikimin në Kupat e Europës.

“Rëndësia e ndeshjeve duhet ditur përpara vërshëllimës së arbitrit. Duhet që të mos shpërqendrohemi nga asgjë tjetër. Sytë dhe veshët tona duhet të jenë vetëm te Verona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here