Isco dhe Varane kthehen kundër Barcelonës

Raphael Varane është stërvitur me ekipin gjatë seancës së mëngjesit dhe pritet të jetë titullarë kundër katalunasve.

Isco është shëruar prej një dëmtimi të këmbës së djathtë dhe do të jetë me shumë gjasa në bankën rezervë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here