Mou i ofron Chelsea-it një këmbim 80 mln £

Jose Mourinho synon të realizojë një këmbim me vlerë 80 mln £ me Chelsea që përfshin Willian dhe Anthony Martial.

Trajneri i Manchester United e vlerëson shumë brazilianin që nga koha kur e drejtonte te Chelsea, ndërsa këta të fundit pëlqejnë sulmuesin francez.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here