(video) Bashkëshortja e Granit Xhakës “çmend” mediat franceze, Kërcim shqiptar me veshje tradicionale

“Edhe pse jam e lindur dhe e rritur jashtë shtetit të Kosovës, traditat shqiptare nuk i harroj asnjëherë, dhe duhet të mbahen përgjithmonë, jam krenare që jam shqiptare me gjak dhe me zemër”, ka shkruar Leonita në “Instagram”.

??❤️?? @jelek_nuserie_goddess

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@__ll.gx__) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here