Zyrtare: Steven Gerrad trajner i Glasgow Rangers

“Jam i nderuar që do të marr deejtimin e Rangers. Kam respekt maksimal për këtë klub, për historinë dhe traditën e tij. Po pres me padurim të nis këtë rrugëtim të ri me Rangers për të vijuar me sukseset që ka arritut ky klub.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here