Ronaldo mungon Dy ndeshje, por do të luajë në finale të Ligës së Kampionëve

Cristiano do të kthehet në stërvitje të hënën e ardhshme dhe do të luajë në ndeshjen e fundit sezonale në La Liga, kundër Villarrealit.

Pastaj do të ketë kohë të përgatitet për finalen e madhe të 26 majit, ku Real Madridi kërkon trofeun e tretë radhazi të Ligës së Kampionëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here