UEFA, i beson një serbi finalen e Champions-it

UEFA-a ka bërë publik edhe emrin e gjyqtarit që do të vendosë drejtësi në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve mes Realit të Madridit dhe Liverpulit.

Do të jetë serbi Milorad Maziç, gjyqtari i zgjedhur për të arbitruar finalen e 26 majit në Kiev. Edhe pse nuk është një nga më të mirët në Europë, UEFA, ia ka besuar atij këtë përballje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here