Formacionet zyrtare: Juventus-Milan

Finalja e shumë pritur mes Juventusit dhe Milanit në Kupën e Italisë erdhi.

Në këtë ndeshje favorite është Zonja e Vjetër, por nuk përjashtohet fitorja e mundshme edhe e djelmoshave të Gennaro Gattuso.

Juventus: Cuadrado, Barzagli, Benatia, Asamoah; Khedira, Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Mandzukic, Dybala.

Milan: Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodríguez; Kessié, Locatelli, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here