Juventus-Milan (LIVE)

Me fillim prej orës 21:00 do të zhvillohet finalja e Kupës së Italisë mes Juventusit dhe Milanit.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here