SHKËMBIMI I DEKADËS: Real ofron tre lojtarë për Salah!

Mediat angleze dhe ato italiane bëjnë të ditur se Reali dhe Liverpooli në verë mund të shkëmbejnë disa lojtarë.

E ardhmja e Mohamed Salah ende nuk është e qartë dhe të gjithë e dinë se Reali është e interesuar për shërbimet e tij.

Mediat angleze bëjnë të ditur se Liverpooli mund shkëmbejë Salahun me tre lojtarë të Realit.

The Reds kanë kërkuar portjerin Navas, Kovacicin i cili do të ishte zëvendësuesi ideal i Can dhe Bale i cili do ta zinte vendin e Salah.

Madrilenët nuk e kanë problem ti ofrojnë ata të tre pasiqë së bashku vlejnë 150 milionë euro aq sa vlen edhe Salah.

Klopp beson se skuadra e tij do të përforcohej dukshëm me këta lojtarë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here