Buffon i del në krah Donarumas, Ai ende nuk ka mbushur 20 vjet

Portieri i Juventusit iu afrua kolegut kuqezi dhe i tha: “Ju ende nuk i keni mbushur 20 vjeç…” Kësisoji, veterani bardhezi e ka bërë atë të kuptojë se përpara ka një karrierë të tërë dhe se ka mjaft kohë të ndërtojë rezultate të rëndësishme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here