Buffon zbulon arsyen pse nuk e ngriti trofeun e Coppa Italia

“Këto suksese nuk janë vetëm meritë e imja por edhe e djelmoshave. Chiellini e ka ngritur gjithmonë, këtë vit kam dashur ta bëjnë Claudio, Barzagli dhe Lichtsteiner sepse e kanë bërë detyrën time si kapiten më të thjeshtë se që duhej”, u shpreh ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here