Flet Allegri për të ardhmen e tij

Massimiliano Allegri ka hyrë në historinë e futbollit italian. Ai është i pari trajner, i aftë për të fituar në mënyrë të dyfishtë (Seria A dhe Kupa e Italisë) për sezonin e katërt radhazi. 

Pas finales në Romë, Allegri, megjithatë, ka bërë të qartë se e ardhmja e tij do të jetë ende në të zezë dhe të bardhë: “Në netë si kjo nuk flasim për këtë. Së shpejti do të takohemi me klubin për të folur në lidhje me vazhdimësinë. Së pari na duhet të kuptojmë gjërat që kemi bërë mirë dhe ato ku kemi pasur vështirësi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here