FOTO: Skuadra ideale me gratë e futbollistëve

Botërori i Rusisë po afron dhe me siguri nuk do të mbetet pa u vënë re gjysma tjetër e futbollistëve.

Në vazhdim ju prezantojmë skuadrën ideale me gratë dhe të dashurat e futbollistëve që do të luajnë në Botërorin e Rusisë.

Shakira (Gerard Pique)

Coming Friday… Este Viernes #PerroFielVideo @nickyjampr ShakHQ

A post shared by Shakira (@shakira) on

Pilar Rubio  (Sergio Ramos)

❤️❤️❤️❤️❤️ @sergioramos, #sergiojr, #marco, #alejandro ?@carlosvillarejo

A post shared by Pilar Rubio (@pilarrubio_oficial) on

Ann Kathrin Vida (Mario Gotze)

Supporting and cheering for the one I love ⚽️

A post shared by ANN-KATHRIN (@annkathrinvida) on

Edurne García Almagro (De Gea)

✨About last night✨ ?@natalia_natalita ?@leticiariestra ?@pepinomarino @trend_twins

A post shared by Edurne (@edurnity) on

Michele De Bruyne (Kevin De Bruyne)

?

A post shared by Michèle De Bruyne (@lacroixmichele) on

Amine Gulse (Mesut Ozil)

I love you❤️

A post shared by Amine Gülşe (@gulseamine) on

Clarice Alves (Marcelo)

Clarice Alves by @paconavarrophoto 2017 #claricealves

A post shared by Actress (@claricealves) on

Lorelei Taron (Falcao)

Sam Smalling (Smalling)

Date night at @mcrhouse celebrating the win on Saturday ⚽️

A post shared by Sam Smalling (@samsmallinginsta) on

Sofija Milosevic (Adem Ljaic)

???

A post shared by S O F I A (@sofijamilo) on

Georgina Rodriguez (Ronaldo)

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here