Salah: E dëshmova se Chelsea ka gabuar që më ka shitur

Mohamed Salah u transferua verën e kaluar te Liverpooli nga skuadra e Romës dhe po luan një sezonë fantastike dhe ka shënuar 43 gola me The Reds.

Salah ishte pjesë e Chelsea nga viti 2014 deri në vitin 2016, por më pas u shit.

‘Isha këtu para 4 viteve dhe shumë njerëz thanë se nuk do tja dal në Premier League.”

Gjithmonë kam dashur të rikthehem në Premier League, nga dita e parë që u largova nga Chelsea dhe e kam dëshmuar se kanë gabuar që më kanë shitur”, ka deklaruar Salah.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here