Formacionet zyrtare: Inter-Sassuolo

Interi dhe Sassuolo kanë konfirmuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Nerazzurrët janë nikoqir të Sassuolos në ndeshjen e vlefshme për javën e 37-të të Serie A, e cila zhvillohet nga ora 20:45 në Giuseppe Meazza.

Inter: Handanovic, Cancelo, Skriniar, Ranocchia, D’Ambrosio; Vecino, Brozovic; Candreva, Rafinha, Perisic; Icardi.

Sassuolo: Consigli; Lemos, Acerbi, Dell’Orco; Adjapong, Missiroli, Magnanelli, Duncan, Rogerio; Politanom Berardi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here