Inter-Sassuolo (LIVE)

Pas pak minutash do të fillojë ndeshja mes Interit dhe Sassuolos në Serie A.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here