Klopp: Për t’u mbajtur mend për 500 vjet, duhet ta fitosh Realin në një finale

Liverpool manager Jurgen Klopp during the pre-season friendly at Prenton Park, Tranmere. PRESS ASSOCIATION Photo. Picture date: Wednesday July 12, 2017. Photo credit should read: Dave Howarth/PA Wire. RESTRICTIONS: EDITORIAL USE ONLY No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

“Real Madrid? Në këtë moment nuk po mendoj për finalen e Ligës së Kampionëve. Jemi duke menduar për ndeshjen e nesërme, të fitojmë këtë ndeshje dhe të sigurohemi se do të luajmë në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm dhe më pas kemi dy javë për t’u përgatitur për finalen”.

“Që të mbahemi mend në 500 vitet e ardhshme, duhet të fitojmë ndeshjen tjetër (finalen e Champions League)”, shtoi mes tjerash Klopp.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here