Kunata seksi e Icardit zbulon planet e lojtarit (photo galeri)

 Icardi duket se e ka një plan B, për pushimet verore. Këtë e zbulon kunata e tij, Zaira Nara, që thotë se së bashku me Icardin dhe Wandën do të nisin një tur ekskursioni në kontinentin e Afrikës, nëse kapiteni i Interit nuk shkon në Botëror. Por çfarë kunate ka Maurito, motra e Wandës të lë pa fjalë me bukurinë dhe format e saj trupore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here