Milan: Marveshja e bërë mes Bonucci-t dhe tifozëve

Leonardo Bonucci, sipas “Tuttosport”, ka patur një takim me kryetarin e tifozerisë ultras të kuqezinjve, Luca Luci.

Të dy kanë bërë një pakt: tifozët do të vazhdojnë të mbështesin skuadrën, por lojtarët duhet të japin maksimumin për të siguruar vendin e gjashtë në renditje, që do të garantonte kualifikimin në fazën me grupe të Europa League.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here