Chelsea me sy nga ylli i Realit

Ylli i Real Madridit, Marco Asensio është shënjestra kryesore e Chelsea për merkaton e verës.

Kryesia e Bluve të Londrës e dëshiron yllin e Realit në Stamford Bridge.

Sipas Don Balon, Chelsea është e gatshme ti ofrojë Realit Kanten dhe para për Asension.

22-vjeçari ju bashkua Madrilenëve në vitin 2013 dhe ai është shndrruar  njëri nga lojtarët kyç në skuadrën e Zidane.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here