Formacionet zyrtare: Levante-Barcelona, Bardhi titullarë

Levante dhe Barcelona kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga.

Gjiganti katalunas është mysafir i Levantes në ndeshjen e vlefshme për javën e parafundit, atë të 37-tën në kampionatin spanjoll.

Levante:

Barcelona:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here