Futbollisti i Barcelonës do të huazohet te Liverpooli

Skuadra e Barcelonës ka siguruar titullin e dyfishtë në Spanjë.

Skuadra po përgatitet për sezonin e ardhshëm dhe Valverde do të bëjë disa ndryshime në skuadër.

Disa lojtarë do të largohen nga skuadra kurse disa do të huazohen.

Njëri nga lojtarët që do të huazohet është kolumbiani Mina, i cili në fillim të vitit u transferua nga Palmeiras.

Mediat spanjolle kanë bërë të ditur se Yerri Mina do të huazohet te Liverpooli.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here