Levante-Barcelona (LIVE)

Me fillim prej orës 20:45 Levante dhe Barcelona do të përballen në gjiron e parafundit të La Ligas.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here