Njeriu i parë i PSG: Neymar do të qëndrojë këtu

Neymar do të qëndrojë te PSG edhe pse spekulimet nuk po ndalojnë.

Presidenti i PSG Nasser Al-Khelaifi ka deklaruar se Neymar do të qëndrojë në Paris pa marrë parasyshë spekulimeve.

“Mediat spanjolle që në shtator po e shkruajnë lajmin e njejtë. Neymar nuk është i lumtur. Por kjo nuk është e saktë. Nuk dua të komentoj më rreth spekulimeve. Ai ka kontratë me ne dhe do të qëndrojë këtu. As ai nuk mundet të përgjigjet për çdo spekulim që qarkullon në media. Do të qëndrojë këtu 2000%”, ka deklaruar Khelaifi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here