Real Madrid nuk është e vetme në garën për Neymar!

Neymar është një futbollist klasi dhe të gjitha klubet e dëshirojnë atë në rradhët e veta.

Real Madrid është klubi më i interesuar për shërbimet e brazilianit dhe Perez është i gatshëm të ofrojë 400 milionë euro për të.

Megjithatë Mbretërit do të kenë konkurencë serioze pasiqë edhe Manchester United e dëshiron Neymarin në Old Trafford.

Mediat angleze dhe spanjolle shkruajnë se kryesia e Djajve të Kuq e ka kontaktuar menaxherin e Neymar. Djajtë e Kuq dëshirojnë ta dinë se a ka ndërmend braziliani të largohet nga PSG.

Manchester United po përgatit një ofertë më të madhe për brazilianin dhe janë të gatshëm ta transferojnë atë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here