Real përshëndet “Bernabeun” duke luajtur “tenis” (video)

Real Madrid ka fituar 6-0 ndaj Celta Vigo, me nga tre gola në çdo pjesë loje, në ndeshjen e fundit të luajtur në “Santiago Bernabeu” për këtë sezon dhe do ta mbyllë La Liga në vendin e tretë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here