Roma-Juventus (LIVE)

Pas pak minutash do të përballen Roma dhe Juventus në gjiron e parafundit të Serie A.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here