Club Brugge, fiton titullin e 15-të në Belgjikë

Ekipi i drejtuar nga Ivan Leko u shpall kampion i Belgjikës për herë të 15 në histori dhe ky sukses erdhi pas barazimit 1-1 me rivalët e drejtëpërdrejtë për titull Standard Liege.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here