Juventus barazon, por shpallet kampion

Juventus është mjaftuar me barazimin pa gola në “Olimpico” ndaj Roma dhe është shpallur për herë të shtatë radhazi kampion i Serie A, duke realizuar për të katërtin vit me radhë me trajnerin Massimiliano Allegri në stol “dopjetën” kampionat+kupë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here