Milan barazon ndaj Atalanta dhe siguron Europa League

AC Milan ka barazuar 1-1 në fushën e Atalanta dhe matematikisht ka siguruar të drejtën për të luajtur në Europa League sezonin e ardhshëm, sido që të dalë ndeshja e fundit e kampionatit kundër Fiorentina.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here