Pjanic shënon KOSH me mjeshtërinë e tij, ylli i NBA-s mahnitet (VIDEO)

Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic është një mjeshtër i futbollit i cili shënon nga goditjet e lira, por di të shënojë edhe kosh me këmbët e tij.

Boshnjaku dhe Juventus gjenden në SHBA ku po përgatiten për sezonin e ri.

Pjanic e vizitoi kampin e Brooklyn Nets dhe arriti ta mahnit basketbollistin, Kenneth Faried.

Pjanic shënoi kosh me këmbë.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here