Emery ka një lajm të mirë për tifozët e Arsenalit: Topxhinjtë nisen drejt futbollistit kroat

Skuadra e Arsenalit këtë verë angaozhoi pesë lojtarë, por kjo nuk është e gjitha.

Ditëve të fundit është përfolur një transferim i mundshëm i Dembeles dhe NZonzi në Emirates.

Por objektivi kryesorë për Emeryn është transferimi i një mbrojtësi cilësorë.

Topxhinjtë janë të interesuar për kroatin, Domagoj Vida.

Arsenali ka ofruar 25 milionë paund për Vida-n dhe mbetet ta shohim përgjigjen e Besiktas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here