Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Manchester United

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes miqësore Bayern Munich – Manchester United.

Bayern Munich dhe Manchester United, do të përballen në një sfidë miqësore.

Ndeshja mes bavarezëve dhe skuadrës angleze fillon nga ora 20:15, dhe luhet në ‘Allianz Arena’.

Formacionet zyrtare:

Bayern Munich: Neuer; Kimmich, Süle, Hummels, Alaba; Martínez, Thiago; Robben, Müller, Ribéry; Gnabry.

Manchester United:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here