Milan niset drejt yllit të PSG

Mediat gjermane raportojnë se Milani është i interesuar për shërbimet e Julian Draxler.

Rosonerët janë në kërkim të sulmuesve të krahut, ndërsa Julian Draxler është njëri nga objektivat kryesore.

Megjithatë transferimi i Draxler është një mision i vështirë për Milanin për shkak të Fair Playt Financiarë.

Leonardo është duke punuar rreth transferimit dhe ka filluar bisedimet me ish klubin e tij.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here