Ronaldo me lajme të mira nga spitali

Ai është në gjendje të mirë shëndetësore.

Legjenda Ronaldo, pardje përfundoi në spital për shkak të problemeve shëndetësore, por së shpejti u paraqit në Twitter ku tregoi rreth gjendjes së tij aktuale.

“Miq jam sëmurë në Ibiza dhe më është dashur ndihma mjekësore. Tani është gjithçka në rregull. Nesër do të rikthehem në shtëpi, faleminderit për përkrahjen”, është shprehur Ronaldo.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here