Balotelli, transferohet te skuadra modeste e Premierligës

Klubi francez kërkon 10 milionë euro për Balon.

Mario Balotelli mund të transferohet në Premierligë.

Sipas “L’Equipe”, West Hami ka shprehur interesim për sulmuesin,.

Italianit në fund të sezonit i skadon kontrata me Nicen, ndërsa po kërkohet nga Marseille, Napoli e Torino.

Klubi francez kërkon 10 milionë euro për Balon dhe West Hami duket që është gati t’i ofrojë ato.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here