Pirlo:Lojtari ideal për Interin,…

“Për Iner-in do të kishte qenë lojtari ideal, i mungon një lojtar si ai. Modric më ngjan? Nuk besoj, Luka është përmirësuar shumë në vitet e fundit, që nga momenti që ka kaluar te Real”.

Këto kanë qenë fjalët e thëna nga ish-mesfushori i Inter, Milan dhe Juventus, Andrea Pirlo, gjatë një interviste të dhënë për “Radio Deejay”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here